آموزش گام به گام صداسازی

آشنایی با صداسازی و تمرینات کاربردی تنفس و گرم کردن صدا

درباره آموزش گام به گام صداسازی

اطلاعات کلی درباره آموزش گام به گام صداسازی:

 • نام محصول:آموزش گام به گام صداسازی
 • مخاطبان: مداحان ، خوانندگان ، صداپیشگان ، سخنرانان
 • بسته شامل: فایل ویدئویی
 • نحوه پخش: امکان پخش در موبایل ، تبلت ، لپ تاپ
 • مدرس: سید محسن احمدزاده
 • مبلغ سرمایه‌گذاری: 595,000 تومان بعد از اعمال تخفیف : 298,000 تومان
صداسازی چیست؟آیا صداسازی مداحی و خوانندگی باهم متفاوت است؟

صداسازی چیست؟آیا صداسازی مداحی و خوانندگی باهم متفاوت است؟:

در گذشته افرادی که با صدا سروکار داشتند، مثل؛ مداحان، تعزیه‌خوانان، سخنرانان، شاعران، دعاخوانان و... به صورت کاملا تجربی و در طولانی مدت و صرفا با خواندن سعی می‌کردند به صدای دلخواه خود برسند و بعضا موفق هم می‌شدند اما این عمل بسیار زمان‌بر است و ممکن است خسارت های جبران نشدنی به صدای شما وارد کند.جالب است بدانید که حنجره انسان از دوتارصوتی بسیار ظریف تشکیل شده است که با عبور هوا از بین این تارها و به ارتعاش درآمدن آنها صدا تولید می‌شود.لذا برای استفاده صحیح از این تارهای بسیار ظریف بایستی دقت لازم را به عمل آوریم.اما امروزه صداسازی یک علم تلقی می‌شود، که با تحقیقات زیاد در مورد آناتومی بدن و حنجره‌ی انسان، شروع به طراحی تمرینات و تکنیک های متنوع برای ساخت و تقویت صدا کرده است. این تمرینات که به صورت کاملا علمی است علاوه بر اینکه به حنجره آسیب نمی‌زند به شما کمک می‌کند صدای ایدهآل خود را بسازید.متاسفانه بینشی سطحی متداول شده که آموزش صداسازی را وابسته به سبک موسیقی خواننده ها می‌دانند.این دوستان بر این باورند که کسی که آواز می‌خواند در مقایسه با کسی که مداح، سخنران، قاری قرآنو... است، باید از لحاظ صداسازی به روش‌های متفاوتی آموزش ببینند در حالی که معنای صداسازی نوین که منطبق بر جدیدترین روش های علمی تایید شده است.کاملا با این موضوع مخالف است و صداسازی و تمرینات آن کاملا عمومی است و برای تمام کسانی که با صدا فعالیت دارند ماسب است.همواره یکی از دغدغه های اصلی مداحان، قاریان، سخرانان، شاعران، خوانندگان،تعزیه‌خوانان و سایر اشخاصی که به صورت حرفه‌ای از صدای خود استفاده می‌کنند،آموختن روش‌های درست تربیت حنجره و صداسازی می‌باشد.چرا که اگر این افراد بتوانند با روش های اصولی و علمی صداسازی،حنجره‌ی خود را تربیت کنند، سالیان زیادی خواهند توانست با صدای زیبای خود اجراهای بی‌نظیری داشته باشند.دوره های صداسازی آکادمی امام هشت بر اساس به‌روزترین متد های صداسازی دنیا طراحی شده که با ارائه‌ی تمرینات متنوع و روش صحیح انجام آنها می‌توانید تاثیرات مثبتی در صدای خود حس کنید.

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید پکیج آموزش گام به گام صداسازی لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

ثبت سفارش

در این دوره چه مطالبی می‌آموزید؟این دوره پایان ندارد!!!

در این دوره چه مطالبی می‌آموزید؟این دوره پایان ندارد!!!:

این دوره در5 فصل طراحی شده است. شما در این دوره می‌آموزید که صداسازی برای چه کسانی مناسب است؟آیا بدون صداسازی می‌توان به جایگاه عالی در حوزه فعالیت صدایی خود رسید؟ درباره‌ی الفبای موسیقی و شناخت نت‌ها و اكتاوها آگاه می‌شويد.تمرينات اصولی گرم كردن صدا و تقویت تنفس را می‌آموزید.و در پایان یک تمرین فوق العاده برای تقویت صدا به نام حباب آب را با استاد تمرین می‌کنید.
این دوره بعد از 5 جلسه پایان نمیابد، و قرار است به طور مستمر جلسات جدید ضبط و به دوره اضافه شود تا همراه با این دوره گام به گام در صداسازی پیش بروید و به حد ایده آل خود برسید.

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

درباره سید محسن احمدزاده

درباره سید محسن احمدزاده:

سید محسن احمدزاده بنیان‌گذار هلدینگ فرهنگی اقتصادی امام هشت می باشد که از سال 1372 با شرکت در جلسات قرآن ، حفظ و قرائت قرآن کریم در مشهد مقدس وارد حوزه اجرا شد.
وی در مسابقات حفظ و قرائت قرآن در استان خراسان چندین رتبه در سطح شهرستان مشهد و استان خراسان کسب کرد.
از سال 1379 وارد حوزه مداحی و از سال 1386 وارد حوزه مجری گری شد.
وی چندین سال است که وارد حوزه آموزش شده است و تجربیات و آموخته های خود را در قالب دوره های آموزشی در اختیار دانش پژوهان قرار می دهد.

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

سایت امام هشت تا کنون دو محصول کاربردی با موضوع دوره آموزش صداسازی تحت عنوان صداسازی (1) در دوازده گام و دوره صداسازی (2) که تمرینات تکمیلی و پیشرفته صداسازی را جهت استفاده مداحان، قاریان، سخنرانان و شاعران عزیز تهیه و عرضه نموده است.

توصیه می شود عزیزانی که تمایل دارند به طور کامل از تمامی تمرینات این دوره بهره‌مند گردند، هر دو دوره آموزشی را تهیه نمایند تا بتوانند به صورت کامل به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشند.

جهت مشاهده‌ی سرفصل‌های این دوره و مشاهده بخش‌هایی از دوره، لطفا برروی این لینک کلیک نمایید.

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید این پکیج آموزشی لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

با شرکت دراین دوره چه بدست می آورید؟

 • b1

  بیش از 6 ساعت فیلم آموزشی

 • b3

  کد تخفیف 10 درصدی برای خرید سایر دوره
  (بعد از خرید دوره با پشتیبانی تماس بگیرید)

 • b2

  پرسش وپاسخ در مورد محتوای دوره

چطور از سایت امام هشت محصول بخریم؟

روش خرید محصول از طریق موبایلروش خرید محصول از طریق کامپیوتر