کلاس خصوصی صداسازی

آموزش صداسازی و رفع چالش های صدای شما

درباره‌ی کلاس خصوصی صداسازی

کلاس خصوصی صداسازی

اطلاعات کلی درباره کلاس خصوصی صداسازی:

 • نام محصول:کلاس خصوصی صداسازی
 • مخاطبان: مداحان ، خوانندگان ، صداپیشگان ، سخنرانان
 • بسته شامل: 12 جلسه کلاس خصوصی
 • نحوه پخش: کلاس ها به صورت یک به یک و آنلاین بر بستر نرم افزار اسکایپ برگزار می گردد
 • مدرس: استاد ایزدی
 • مبلغ سرمایه‌گذاری: 4,500,000 تومان
درباره‌ی صداسازی

درباره‌ی صداسازی:

در گذشته افرادی که با صدا سرو کار داشتند مثل؛ مداحان، تعزیه خوانان، سخنرانان، شاعران، دعا‌خوانان و... به صورت کاملا تجربی و در طولانی مدت و صرفا با خواندن سعی می‌کردند به صدای دلخواه خود برسند و بعضا موفق هم می‌شدند.این عمل بسیار زمان بر است و ممکن است خسارت‌های جبران نشدنی به صدای شما وارد کند. جالب است بدانید که حنجره انسان از دو تار صوتی بسیار ظریف تشکیل‌شده است که با عبور هوا از بین این تارها و به ارتعاش درآمدن آنها صدا تولید می‌شود. لذا برای استفاده صحیح از این تارهای بسیار ظریف بایستی دقت لازم را به عمل‌آوریم.

اما امروزه صداسازی یک علم تلقی می‌شود، که با تحقیقات زیاد در مورد آناتومی بدن و حنجره‌ی انسان، شروع به طراحی تمرینات متنوع برای ساخت و تقویت صدا کرده است.این تمرینات علمی علاوه براینکه به حنجره آسیب نمی‌زند به شما کمک می‌کند صدای ایده آل خود را بسازید.متاسفانه بینشی سطحی متداول شده که آموزش صداسازی را وابسته به سبک موسیقی خواننده ها می دانند. این دوستان بر این باورند که کسی که آواز اصیل ایرانی می‌خواند در مقایسه با کسی که مداح، سخنران، قاری قرآن و.. است ، باید از لحاظ صداسازی به روش‌های متفاوتی آموزش ببینند در حالی که معنای صداسازی نوین که منطبق بر جدیدترین روشهای علمی تایید شده است کاملا با این موضوع مخالف است و صداسازی و تمرینات آن کاملا عمومی است و برای تمام کسانی که با صدا فعالیت دارند مناسب است.همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مدّاحان، قاریان، سخنرانان، شاعران، خوانندگان، تعزیه‌خوانان و سایر اشخاصی که به‌صورت حرفه‌ای از صدای خود استفاده می‌کنند، آموختن روش‌های درست تربیت حنجره و صداسازی می‌باشد. چراکه اگر این افراد بتوانند با روش‌های اصولی و علمیِ صداسازی، حنجره خود را تربیت کنند، سالیان زیادی خواهند توانست با صدای زیبای خود اجراهای بی نظیری داشته باشند.دوره‌های صداسازی آکادمی امام هشت بر اساس به روز ترین متدهای صداسازی دنیا طراحی شده که با ارائه‌ی تمرینات متنوع و روش صحیح انجام آن ها می‌توانید تاثیرات مثبتی در صدای خود حس ‌کنید.

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید پکیج کلاس خصوصی صداسازی لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

ثبت سفارش

درباره‌ی کلاس خصوصی

درباره‌ی کلاس خصوصی:

کلاس خصوصی صداسازی در 12 جلسه و بر بستر نرم‌افزار اسکایپ برگزار می‌شود.بعد از ثبت نام و هماهنگی برای روز و ساعت برگزاری، کلاس‌ها هفته‌ای یک جلسه و در 3 ماه تشکیل می‌شود.
تفاوت کلاس خصوصی با دوره‌ی صداسازی مقدماتی و پیشرفته‌ی صداسازی:
در دوره های مقدماتی و پیشرفته به صورت اصولی از ابتدا صداسازی را همراه با تمرین های استاد می‌آموزید اما در کلاس خصوصی علاوه بر یادگیری می‌توانید به صورت متمرکز بر روی چالش های صدای خود کار کنید و صدای خو را بسازید.

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

درباره‌ی استاد عبدالرحیم ایزدی

درباره‌ی استاد عبدالرحیم ایزدی:

استاد عبدالرحیم ایزدی متولد سال ۱۳۴۷ و فارغ التحصیل رشته ی بیولوژی از دانشگاه اصفهان و آواز از دانشگاه پردیس میباشند
ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در محضر اساتید به نام حوزه ی آواز وصداسازی به کسب دانش و تجربه پرداختند
از جمله اساتید ایشان میتوان به آقایان طباطبایی، آقای ملک مسعودی و استاد پژوه اشاره کرد.
وی بیش از ۱۵ سال است که به توصیه ی پدر و مادر مرحومش وارد حوزه مداحی شده و دانسته های ارزشمند خود را در اختیار علاقه مندان به هنر مداحی قرار میدهد
استاد عبدالرحیم ایزدی در سال های اخیر با توجه به احساس نیاز جامعه مداحان و به دعوت ایشان در شهر های مختلف کشور از جمله اصفهان یزد قم شیراز کاشان مشهد حضور یافته و تجارب و دانش خود را در اختیار خادمین اهل بیت قرار داده اند
استاد ایزدی با توجه به تسلط به دستگاه های آوازی موسیقی اصیل ایرانی به خوبی ردیف ها و گوشه های آوازی را که میتوان در مجالس عزاداری پیاده سازی نمود به علاقه مندان به این حوزه آموزش میدهند.
محصول فوق گوشه ای از دانش و تجربه ی ارزشمند این استاد بزرگوار می باشد که امیدواریم در آینده ی نزدیک محصولات تکمیلی حوزه صداسازی و آواز را در برای شما عزیزان تهیه و تولید نماییم.
همچنین ایشان زیر نظر اساتید برجسته از جمله لارابرانیک و لاجرلاو آموزش دیده‌اند.
استاد ایزدی:سال ها قبل بنا را بر این گذاشتیم که براساس فعالیت هایم در زمینه صدا، صداسازی و چگونگی تقویت صدا، بتوانم در این حوزه گامی بردارم تا به علاقه مندان حرفه ی مداحی، سخنرانی و خبرنگاری آموخته هایم را انتقال بدهم.

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

سایت امام هشت تا کنون دو محصول کاربردی با موضوع دوره آموزش صداسازی تحت عنوان صداسازی (1) در دوازده گام و دوره صداسازی (2) که تمرینات تکمیلی و پیشرفته صداسازی را جهت استفاده مداحان، قاریان، سخنرانان و شاعران عزیز تهیه و عرضه نموده است.

توصیه می شود عزیزانی که تمایل دارند به طور کامل از تمامی تمرینات این دوره بهره‌مند گردند، هر دو دوره آموزشی را تهیه نمایند تا بتوانند به صورت کامل به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشند.

جهت مشاهده‌ی سرفصل‌های این دوره و مشاهده بخش‌هایی از دوره، لطفا برروی این لینک کلیک نمایید.

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید این پکیج آموزشی لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

با شرکت دراین دوره چه بدست می آورید؟

 • b1

  بیش از 6 ساعت فیلم آموزشی

 • b3

  کد تخفیف 10 درصدی برای خرید سایر دوره
  (بعد از خرید دوره با پشتیبانی تماس بگیرید)

 • b2

  پرسش وپاسخ در مورد محتوای دوره

چطور از سایت امام هشت محصول بخریم؟

روش خرید محصول از طریق موبایلروش خرید محصول از طریق کامپیوتر