آموزش صداسازی پیشرفته

چگونه ایرادات صدا را برطرف نماییم و صدایمان را به یک صدای مطلوب تبدیل کنیم؟

تیزر دوره صداسازی 2:

اطلاعات کلی درباره دوره‌‌ی صداسازی 2:

 • نام محصول: صداسازی 2 (دوره پیشرفته)
 • مخاطبان: مداحان ، سخنرانان ، قاریان قرآن و شاعران
 • بسته شامل: فایل ویدئویی
 • نحوه پخش: امکان پخش در موبایل، تبلت و لپ‌تاپ
 • مدرس: استاد عبدالرحیم ایزدی
 • مبلغ سرمایه‌گذاری: 995,000 تومان
تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

توضیحات در مورد آموزش صداسازی:

بدون شک تکلّم و قدرت بیان از مهم‌ترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال به بندگان خود عنایت فرموده است. صدا مهم‌ترین عامل انتقال پیام در بین از دیر باز تا کنون بوده، که در همه اعصار انسان‌ها در پی برقراری ارتباط کلامی با یکدیگر بوده‌اند، زیرا سریع‌ترین و شیواترین روش انتقال مفاهیم سخت و پیچیده در قالب ادای کلمات بیان می‌شده است.

لذا صداها و آواها از ابتدا در مکالمات بشر نقش به سزایی را در رساندن مفاهیم و انتقال عواطف، احساسات و نیازهای بشری داشته‌اند. از همان روزهای ابتدایی عمرمان که با گریه کردن نیازهای اولیه خود را به اطرافیانمان گوشزد می‌کردیم تا آخرین کلماتی که بر زبان جاری می‌کنیم این صداست که وظیفه انتقال احساسات، عواطف و نیازهای ما را به سایرین عهده‌دار می‌باشد و شاید بتوان به جرئت گفت که بعد از تصویر ذهنی، بیشترین ماندگاری را صداست که در ذهن‌ها از خود بر جای می‌گذارد و باید گفت "این صداست که می‌ماند".

تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید پکیج دوره آموزشی صداسازی 2 لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

ثبت سفارش

رفته‌رفته با گسترش تمدن بشری انسان‌ها با استفاده از تفکر خلاق خود استفاده‌های بیشتر و بهتری از صدای خود نمودند و با به‌کارگیری هنر و مخلوط کردن هنر و صدا، آثار ماندگارتری از خود برجای گذاشتند و ازاین‌رو به موسیقی و هنر موسیقی روی آوردند.

یکی از چیزهایی که باوجود تغییرات فراوان در جوامع بشری همچنان دستخوش تغییر نشده است و شاید به‌جرئت بتوان گفت روزبه‌روز طرفداران بیشتری در بین انسان‌ها پیداکرده است، اقبال مردم به شنیدن صداها و آواهای دل‌نشین و موردعلاقه‌شان است، گویا انسان‌ها فطرتاً دوست دارند کلمات را با آهنگ و صدای زیبا بشنوند.

تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

به‌عنوان‌مثال اگر یک متن را به‌صورت ساده سه یا چهار بار برای شخصی بخوانیم و تکرار کنیم، برای بارهای بعدی احتمالاً شخص برای شنیدن این متن یا صدا تمایلی از خود نشان نخواهد داد ولی اگر آن متن را آمیخته به هنر، شعر و موسیقی باشد و به‌صورت یک تصنیف زیبا اجرا شود، اشخاص بارها و بارها برای شنیدن آن علاقه نشان خواهند داد و این دقیقاً به این معناست که نباید قدرت و نفوذ هنر در ذهن و زندگی بشر را دست‌کم گرفت.

اکنون‌که به اهمیت صدا و استفاده درست از آن واقف شدیم، می‌خواهیم به شما راه‌های زنده نگه‌داشتن صدا و اینکه چگونه بتوانیم سالیان متمادی از این نعمت خدادادی به بهترین نحو استفاده کنیم، بدون اینکه کمترین خدشه‌ای به صدایمان وارد شود، را بیاموزیم.

تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

جالب است بدانید که حنجره انسان از دو تار صوتی بسیار ظریف تشکیل‌شده است که با عبور هوا از بین این تارها و به ارتعاش درآمدن آنها صدا تولید می‌شود. لذا برای استفاده صحیح از این تارهای بسیار ظریف بایستی دقت لازم را به عمل‌آوریم تا خدای‌نکرده باعث آسیب رساندن یا از بین بردن این نعمت بزرگ خدادادی نشویم.

همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مدّاحان، قاریان، سخنرانان، شاعران، خوانندگان، تعزیه‌خوانان و سایر اشخاصی که به‌صورت حرفه‌ای از صدای خود استفاده می‌کنند، آموختن روش‌های درست تربیت حنجره و صداسازی می‌باشد. چراکه اگر این افراد بتوانند با روش‌های اصولی و علمیِ صداسازی، حنجره خود را تربیت کنند، سالیان زیادی خواهند توانست با صدای زیبای خود، دیگران را منتفع سازند.

تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

با توجه به اینکه ستایشگران اهل‌بیت به نسبت سایر هنرمندان از چالش‌های بیشتری برخوردارند (به‌عنوان نمونه یک خواننده کنسرت در روز یک یا دو اجرا بر روی صحنه خواهد داشت ولی یک مداح از ابتدای صبح تا پایان شب شاید بین 5 تا 10 مجلس متفاوت را با شرایط غیرهمسان اجرا کند) نیاز به آموختن روش‌های صداسازی بیش از سایر هنرمندان برای آن‌ها ملموس و ملزوم می‌باشد. چراکه برخی از اجراها در فضای باز و یا گاهی حتی بدون یک سیستم صوتی مناسب صورت می‌پذیرد و این‌ها همگی جزئی از چالش‌های مداحان و سخنرانان می‌باشد که شاید برای کمتر خواننده‌ای چنین شرایطی اتفاق بیفتد.

جالب اینکه اکثریت قریب به اتفاق خوانندگان آواز، دوره‌های آموزش صداسازی و سلفژ را می‌گذارنند ولی مداحان عزیز با وجود چالش‌های بیشتری که پیش رو دارند، کمتر به این اصول و دورس صداسازی مراجعه می‌نمایند. از این‌رو سایت امام هشت به عنوان اولین شبکه تعاملی شاعران و مداحان اهل بیت اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش صداسازی کرد تا بتواند با تولید این محصول خدمت شایسته‌ای را به ستایش‌گران اهل بیت ارائه نماید.

تصویر برگزارشده از کلاس دوره پیشرفته آموزش صداسازی

متاسفانه گاهی دیده و شنیده می‌شود که برخی از مداحان با استفاده از روش‌هایی غلط و بهره‌گیری از مدرسین کم تجربه و فاقد دانش تخصصی، بزرگ‌ترین سرمایه‌شان (صدا) را در کمتر از چند سال از دست می‌دهند و با وجود صرف هزینه‌های پزشکی گزاف متاسفانه بازهم به کیفیت صدای اولیه خود باز نمی‌گردند.

لذا پیشنهاد ما این است که قبل از این که با استفاده از روش‌های غیر علمی (مانند داد و بیداد کردن‌ها، تمرینات مخرب حنجره و متاسفانه برخی موارد استفاده از دخانیّات و ...) آسیبی به تارهای صوتی خود برسانند، می‌توانید با فراگیری این آموزش‌ها سالیان سال در مجالس بیان معارف اهل بیت علیهم السلام مشغول به اجرای بهترین برنامه‌ها، با کیفیت بالا و صدای زیبا، باشید.

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

ثبت سفارش

سایت امام هشت تا کنون دو محصول کاربردی با موضوع دوره آموزش صداسازی تحت عنوان صداسازی (1) در دوازده گام و دوره صداسازی (2) که تمرینات تکمیلی و پیشرفته صداسازی را جهت استفاده مداحان، قاریان، سخنرانان و شاعران عزیز تهیه و عرضه نموده است.

توصیه می شود عزیزانی که تمایل دارند به طور کامل از تمامی تمرینات این دوره بهره‌مند گردند، هر دو دوره آموزشی را تهیه نمایند تا بتوانند به صورت کامل به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشند.

جهت مشاهده‌ی سرفصل‌های این دوره و مشاهده بخش‌هایی از دوره، لطفا برروی این لینک کلیک نمایید.

این دوره برای چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این دوره مناسب مدّاحان، قاریان، سخنرانان، شاعران، خوانندگان، تعزیه‌خوانان و سایر اشخاصی که به صورت حرفه‌ای از صدای خود استفاده می‌کنند، می‌باشد.

نحوه دسترسی به فایل ها چگونه است؟
پس از خرید پکیج دوره آموزشی صداسازی 2 لینک های دانلود بعد از 5 دقیقه برای خریداران ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند مجددا پس از وارد شدن در سایت فایل ها رو به صورت آنلاین تماشا کنند

اگر سوالی دارید؟ یا به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ با شماره 05137539666 تماس بگیرید

درباره مدرس

استاد عبدالرحیم ایزدی متولد سال 1347 و فارغ التحصیل رشته ی بیولوژی از دانشگاه اصفهان و آواز از دانشگاه پردیس میباشند
ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در محضر اساتید به نام حوزه ی آواز وصداسازی به کسب دانش و تجربه پرداختند
از جمله اساتید ایشان میتوان به آقایان طباطبایی، آقای ملک مسعودی و استاد پژوه اشاره کرد.
وی بیش از 15 سال است که به توصیه ی پدر و مادر مرحومش وارد حوزه مداحی شده و دانسته های ارزشمند خود را در اختیار علاقه مندان به هنر مداحی قرار میدهد
استاد عبدالرحیم ایزدی در سال های اخیر با توجه به احساس نیاز جامعه مداحان و به دعوت ایشان در شهر های مختلف کشور از جمله اصفهان یزد قم شیراز کاشان مشهد حضور یافته و تجارب و دانش خود را در اختیار خادمین اهل بیت قرار داده اند
استاد ایزدی با توجه به تسلط به دستگاه های آوازی موسیقی اصیل ایرانی به خوبی ردیف ها و گوشه های آوازی را که میتوان در مجالس عزاداری پیاده سازی نمود به علاقه مندان به این حوزه آموزش میدهند.
محصول فوق گوشه ای از دانش و تجربه ی ارزشمند این استاد بزرگوار می باشد که امیدواریم در آینده ی نزدیک محصولات تکمیلی حوزه صداسازی و آواز را در برای شما عزیزان تهیه و تولید نماییم.

ثبت سفارش

با شرکت دراین دوره چه بدست می آورید؟

 • b1

  بیش از 6 ساعت فیلم آموزشی

 • b3

  کد تخفیف 10 درصدی برای خرید سایر دوره
  (بعد از خرید دوره با پشتیبانی تماس بگیرید)

 • b2

  پرسش وپاسخ در مورد محتوای دوره

نظر برخی از شرکت کنندگان در دوره صداسازی 2 (پیشرفته) بعد از پایان کلاسها:

آقای سید حسین میرحسینی (مداح اهل بیت و سرپرست گروه تواشیح)آقای اسد آل حسن (مداح اهل بیت و مجری)آقای سید محسن حسینی (مداح اهل بیت)آقای عبدالرحیم ایزدی (استاد دوره )آقای سید محسن احمدزاده (مداح اهل بیت و مدیر مسئول سایت امام هشت )

چطور از سایت امام هشت محصول بخریم؟

روش خرید محصول از طریق موبایلروش خرید محصول از طریق کامپیوتر

avatar

علی محمدی، در تاریخ جمعه پانزده ام شهریور 1398 ساعت 05:06

با تشکر از استاد ایزدی مطالب دوره بسیار کاربردی بود و واقعا به کارم اومد خدا خیرتون بده.

avatar

کارشناس سایت، درجمعه پانزده ام شهریور 1398 ساعت 15:06

با سلام خوشحالیم که آموزشهای استاد ایزدی گره گشای شما و سایر مداحان اهل بیت بوده است موفق باشید

avatar

محمدرضا، در تاریخ شنبه شانزده ام شهریور 1398 ساعت 01:06

مطالب استاد بسیار آموزنده و جالب بود بنده تمرینات استاد رو انجام دادم و جواب گرفتم امیدوارم این دوره هم مثل دوره صداسازی یک مطالبش خوب و کاربردی باشه با تشکر محمدرضا از اهواز

avatar

کارشناس سایت، دریکشنبه بیست و چهار ام آذر 1398 ساعت 12:09

خیلی ممنون جناب محمدرضا امیدواریم که به زودی دوره صداسازی سه را نیز بتوانیم برگزار کنیم تا شما و سایر مداحان بتوانید با این آموزشها صدای خود را بهبود بخشید

avatar

ارسلان مدیری، در تاریخ شنبه شانزده ام شهریور 1398 ساعت 01:06

سلام. این دوره روی صدا هم تاثیر داره؟

avatar

کارشناس سایت، دریکشنبه بیست و چهار ام آذر 1398 ساعت 12:09

خوشبختانه اکثر شرکت کنندگان در این دوره رضایت حداکثری از این دوره را داشته اند و برخی دوستان نیز طی تماس تلفنی مراتب تشکر و قدردانی خود را از استاد ایزدی و همچنین تهیه کنندگان این دوره داشته اند. استاد در این دوره تضمین می دهند که اگر هر کس به صورت کامل و اصولی بدون کم و کاست تمرینات دوره را انجام دهند قطعا نتیجه بسیار بسیار خوبی خواهند گرفت.

avatar

م مرادی، در تاریخ دوشنبه هجده ام شهریور 1398 ساعت 10:06

به نام خدا با سلام و احترام بنده صدا سازی 1 را خریدم الان میبینم سری 2 تکرار سری اول هست آیا امکانش هست بقیه هزینه را بپردازیم؟

avatar

کارشناس سایت، دریکشنبه بیست و چهار ام آذر 1398 ساعت 12:09

سلام اگر دوره اول و دوم را دقیق ببینید دوره دوم کاملا تمارین متفاوتی رو استاد تدریس کرده اند و البته بخشی از تمرینات چون از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند به صورت خیلی جزئی به آن اشاره شده است. دوره اول و دوم از لحاظ محتوا کاملا متفاوت هستند.

avatar

مهدی عبدالهی ورزنه، در تاریخ پنج شنبه چهار ام مهر 1398 ساعت 00:07

با سلام و تشکر برای صداسازی باید دوره 1 را اول کار کرد یا دوره 2 برای افراد مبتدی هم کافی است؟ ممنون

avatar

کارشناس سایت، درپنج شنبه بیست و پنج ام مهر 1398 ساعت 08:07

سلام دوره صداسازی 2 ادامه صداسازی 1 هست و پیشنهاد میشود اول صدا سازی 1 را مشاهده کنید که با اصول اولیه صدا سازی آشنا شوید بله برای افراد مبتدی هم کاربردی هست

avatar

محمود لدنی، در تاریخ شنبه ده ام اسفند 1398 ساعت 07:12

واقعا عالی بود دوره ممنونممم

avatar

یاسر، در تاریخ سه شنبه بیست و نه ام مهر 1399 ساعت 13:07

سلام، دوره آموزش تحریر اینها هم دارین؟

avatar

کارشناس سایت، درچهارشنبه پنج ام آذر 1399 ساعت 20:09

سلام و درود از برنامه های ما با استاد عبدالرحیم ایزدی این بود که دوره سوم و چهارم رو هم برگزار کنیم و توقع می رفت این کار انجام شود ولی موضوع کرونا دوره ها رو به تعطیلی کشوند در آینده دوره تخصی آموزش تحریر و دوره تخصصی دستگاه های موسیقی اصیل ایرانی رو نیز برگزار خواهیم کرد.

avatar

داورپناه، در تاریخ جمعه بیست و سه ام آبان 1399 ساعت 14:08

سلام فایل ها دانلود نمیشه.لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر

avatar

کارشناس سایت، درسه شنبه هفده ام فروردین 1400 ساعت 20:01

سلام با شماره پشتیبانی تماس بگیرید 05137539666 09366868706 05137133527

avatar

حسین، در تاریخ یکشنبه شانزده ام آذر 1399 ساعت 03:09

با سلام و تشکر با توجه به اینکه آموزش ها مجازی شدن و امکان حضوری خیلی کم شده لطفا اگر امکانش هست استاد یزدی مطالب رادر حوزه های مختلف صدا سازی و آموزش مقامات اگر امکان داره قرآن و غیره به صورت پکیج کامل تهیه و ارائه کنند چون به دانش چنین استادی خیلی نیاز هست با تشکر انشاءالله مطالب جدیدی رو هر چه زودتر از ایشون ببینیم منتظر آن روزیم مشتاقانه

avatar

کارشناس سایت، دردوشنبه بیست و چهار ام آذر 1399 ساعت 17:09

با سلام با توجه به استقبال بی نظیر کابران از دوره های استاد ایزدی در اولین فرصت اقدام به برگزار دوره های تحریر و دوره دستگاه های موسیقی خواهیم کرد با تشکر از نظرات سازنده شما

avatar

مصطفی تردست، در تاریخ چهارشنبه هشت ام بهمن 1399 ساعت 12:11

با سلام و تشکر فراوان بابت زحماتی که برای تولید این مجموعه های ارزشمند میکشید،بی صبرانه منتظر دوره های سوم و چهارم هستیم،مشخص نیست این دوره ها چه زمانی آماده میشن؟

avatar

کارشناس سایت، درسه شنبه هفده ام فروردین 1400 ساعت 20:01

با سلام قرار بود فرورودین 1400 دوره سوم صداسازی و دوره آواز و ریدف های موسیقی برگزار بشه ولی به خاطر کرونا سفر استاد ایزدی به مشهد کنسل شد

avatar

احمدرضا آزادی، در تاریخ دوشنبه یازده ام اسفند 1399 ساعت 18:12

سلام من دارم تمرین صداسازی میکنم برای صدای خوب و زیبا اگر همزمان بخوام از این صداسازی و تمارین استفاده کنم به مشکل بر میخورم یا خیر؟!!

avatar

کارشناس سایت، درسه شنبه هفده ام فروردین 1400 ساعت 20:01

سلام تمرینات اگر اصولی اجرا بشه همزمانی تمرینات مشکلی ایجاد نمی کنه ولی ما پیشنهاد می کنیم فقط از همین پکیج استفاده کنید ما از محصولات دیگران مطلع نیستیم که تایید یا رد بکنیم. ولی تمرینات صداسازی اصولی صدا رو زنده نگه میداره.

avatar

حسین عدالت، در تاریخ شنبه بیست و دو ام خرداد 1400 ساعت 11:03

سلام خدمت استاد بزرگوار واقا سید... من‌ تمرینات دوره رو انجام دادم خیلی هم عالی بوده وصددر هزار تاثیرداشته ومن روز به روز دارم بهتر میشم حتی بااجازه استاد دارم به تعدادی از دوستامم یاد میدم .. و ایشالا که خدا به همچین استادی که واقعا میشه گفت استاد واقعی هستن ازهمه لحاظ.. طول عمر با عزت واجرتون استاد با اقا ومولامون امام زمان❤️?

avatar

کارشناس سایت، درشنبه بیست و دو ام خرداد 1400 ساعت 11:03

خیلی ممنون جناب عدالت فقط در جریان باشید که خیلی از دوستانی که تدریس می کنن دروس رو به سایز دوستان دیگه اگر مفاهیم رو ناقص منتقل کنن شاید اثرات زیانباری رو بر صدای سایر دوستان بزارن پس سعی کنید تا خودتون به درجه استادی نرسیدید این مفاهیم و تکنیک ها رو جایی مطرح نکنید تا خدای نکرده دینی بر گردن شما نباشه

avatar

سجاد حسینی، در تاریخ شنبه بیست و دو ام خرداد 1400 ساعت 11:03

سلام من تمرینات استاد رو با راهنمایی پشتیبان کامل انجام دادم و نتیجه گرفتم این نتایج در حالی ایجاد شده که من فقط تمرینات رو انجام دادم و رد شدم یعنی زمان مخصوص که بشینم و ساعت ها کار کنم نذاشتم هنوز براش که در دستور کارمه انشالله

avatar

بنده خدا، در تاریخ جمعه پنج ام فروردین 1401 ساعت 16:01

سلام و وقت شما بخیر . گویا دوره های پیشرفته استاد ایزدی تغییر قیمت داده اند . آیا 630 تومن با تخفیف بود یا افزایش قیمت صورت گرفته است ؟

avatar

کارشناس سایت، درسه شنبه شانزده ام فروردین 1401 ساعت 05:01

سلام و وقت بخیر قیمت دوره های صداسازی هر سال بروزرسانی می شود قیمت فعلی دوره در فرودین 1401 برای دوره پیشرفته 830 هزار تومان می باشد

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

افزودن موارد دیگر پرداخت نهایی
1

مورد در سبد خرید شما موجود است.